Event Manager /Senior Event Manager

Kim jesteśmy?

Argentum Event to jedna z największych agencji eventowych w południowej Polsce. Specjalizujemy się w eventach korporacyjnych. Od 12 lat pracujemy dla największych firm i brandów działających w Polsce i Europie. Prężnie rozwijamy się zarówno w eventach offline, jak i online oraz w wydarzeniach hybrydowych, dzięki czemu, bez względu na sytuację pandemiczną w kraju, nigdy nie zwalniamy tempa. Dowiedz się więcej o naszej agencji eventowej pod tym linkiem.

Opis stanowiska

Event manager pełni kluczową rolę w naszej firmie. Odpowiada za przygotowanie koncepcji eventu, jego budżetowanie, współpracę z klientem oraz realizację i rozliczenie wydarzenia.
Nie mamy górnej granicy wynagrodzenia na tym stanowisku. Jeśli jesteś sfokusowany/a na osiąganiu celów, targety Cię motywują, chcesz osiągać jeszcze więcej, a praca pod presją czasu nie jest Ci obca – to zapraszamy dalej 🙂

Codzienna praca to:

Oprócz tego częścią pracy Event Managera są wyjazdy na realizacje, które często pochłaniają kilkanaście godzin w ciągu doby. Praca na realizacjach jest (dobrze) płatna dodatkowo.
Wyjazdy na realizacje obejmują często weekendy. Są to też wyjazdy zagraniczne.

Wymagania

Mile widziane

Co oferujemy:

Etapy rekrutacji:

Pracę Event Managera można kochać lub nienawidzić.
Jeśli czujesz, że jesteś do tego stworzony(a) to wypełnij formularz rekrutacyjny i zacznij działać z Argentum Event!